DEĞİŞİM

 

Değişmek istediğiniz ürünleri,  fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

 

Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti gönderici (müşterilerimize) aittir.

 

Değişim kargolarını MNG KARGO indirim kodumuz (358474649 ) ile gönderebilirsiniz. İndirim kodundan yararlanmak için karşı ödemeli göndermeniz gerekiyor kargo ücreti hakkınızdan düşülecektir.

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

 

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur. (FATURANIZIN ÜZERİNE DEĞİŞİM OLDUGUNU BELİRTİN )

 

Gönderim yaptığınız ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanabileceğiniz çek olarak tanımlanır

 

Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, daha sonra vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.Bilgilerinizi doldurduktan sonra sipariş notuna "Değişim Hakkım Var” yazmanız gerekir. Ödeme adımında Havele seçeneğiyle siparişinizi tamamlayarak hakkınızı kullanabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş numaranızı Whatsapp numaramıza iletmeniz gerekir sonra hakkınız düşülerek tutar hesaplanacak. Ödeme yapmanız gereken tutar tarafınıza bilgi verilecektir.

 

İADE

 

İade etmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. İade kargo ücreti gönderici (müşterilerimize) aittir.

 

İade etmek istediğiniz ürünleri  fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

 

İade kargolarını MNG KARGO indirim kodumuz (358474649)  ile gönderebilirsiniz. İndirim kodumuzdan yararlanmak için karşı ödemeli göndermeniz gerekiyor, kargo ücreti alacağınızdan düşürülecektir.

 

İade işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.  (FATURANIZIN ÜZERİNE İADE  OLDUĞUNU BELİRTİNİZ AKSİ TAKTİRDİ GÖNDERİMİNİZ HEDİYE ÇEKİ OLARAK TANIMLANACAKTIR.)

 

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE YAPILMAMAKTADIR. DEĞİŞİM PROSEDÜRÜNE UYGUN ŞEKİLDE DEĞİŞİM YAPABİLİRSİNİZ.

 

BİR YIL İÇİNDE ÜÇ (3 ) KEZ İADE YAPABİLİRSİNİZ

 

Ücret İadesinin Hesaba Geçme Süreci :

Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 3 ile 10 iş gün içerisinde kartınıza iade edilir.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

Aksesuar ürünlerinde İade Ve Değişim  Yoktur.

 

KARGO GÖNDERİM ADRESİ : Halide Edip Adıvar mah, Sultan Sokak Kut Yapı İş Merkezi  No: 28 Kat:4-5 Şişli İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR