SIKÇA SORULAN SORULAR

ÜYE OLMADAN SATIN ALMA İŞLEMİ YAPABİLİYOR MUYUM?

İnternet sitesinde üye olmadan ürün satın alma özelliği mevcuttur. Bu tür bir satın alma işleminde, müşteriden yalnızca siparişin işlenmesi için gerekli bilgiler istenmektedir.

İNTERNET ÜZERİNDEN VERDİĞİM SİPARİŞİLERİ MAĞAZADAN DEĞİŞİMİNİ YAPABİLİR MİYİM?

İnternet üzerinden aldığınız ürünleri değişim süresi içerisinde (15 gün) faturanızla mağazamızdan istediğiniz ürünle değişimini yapabilirsiniz.

SİPARİŞLERİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Siparişleriniz mesai günü 48 saat içerinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo yoğunluğuna göre (48 saat Dahi̇l Deği̇l) 1-4 iş günü içerisinde size ulaştırılır. Resmi tatillerde kargo dağıtımı yapılmamaktadır.

KARGO TAKİBİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Siparişiniz tamamlandıktan sonra bilgilendirme mailleri ve kargo SMS'i tarafınıza gönderilir. Sipariş tamamlanınca "Siparişiniz Alınmıştır” bilgilendirme maili siparişiniz kargoya teslim edildiğinde ise "Siparişiniz Kargoya Verildi” başlıklı bilgilendirme maili ve sistemimiz tarafından bilgi SMS’si iletilmektedir. Sağ altta bulunan "Kargo Takip"ini tıklayarak kargo takip numaranızdan siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM VEYA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişiniz onaylama aşamasında iptal ve değişim yapabilirsiniz. Hazırlık aşamasında siparişinizi iptal edemez veya değiştiremezsiniz.

ÖDEME TÜRLERİ NELERDİR?

Kapıda Nakit Ödeme (üst limit 750TL)
- Havale/ Eft Ödeme
- Kredi Kartı Ödeme

KAPIDA ÖDEME SINIRI NEDİR?

Kapıda ödeme siparişlerinde 750 TL üst sınırlama olmasının sebebi kargoların geri dönüyor olmasıdır. Her teslim alınmayan kargo için verilen kayıplardan dolayı kapıda ödemelerde üst limit mevcuttur.

SATIN ALIMI SONRASINDA ADRESİMİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Sipariş teslimat adresi değişimini WhatsApp Destek Hattı 0532 012 04 28 üzerinden ya da Müşteri Hizmetleri 0850 305 60 27' ye ulaşarak yapabilirsiniz.

İNTERNET ÜZERİNDEN VERDİĞİM SİPARİŞİLERİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Değişmek istediğiniz ürünleri, fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz. Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti gönderici (müşterilerimize) aittir.Değişim kargolarını MNG KARGO indirim kodumuz (358474649 ) ile gönderebilirsiniz. İndirim kodundan yararlanmak için karşı ödemeli göndermeniz gerekiyor kargo ücreti hakkınızdan düşülecektir.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir. Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur. Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim soy isim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur.

Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, daha sonra vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.Bilgilerinizi doldurduktan sonra sipariş notuna "Değişim Hakkım Var” yazmanız gerekir. Ödeme adımında Havale seçeneğiyle siparişinizi tamamlayarak hakkınızı kullanabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş numaranızı whatsapp numaramıza iletmeniz gerekir sonra hakkınız düşülerek ödemeniz gereken tutar hesaplanacak. Ödeme yapmanız gereken tutar tarafınıza bilgi verilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR